zirve-bg1

HUSH İLE ZİRVEYE DOĞRU 9-12 EKİM 2023 ...

Türkçe

Kıbrıs Limak Cyprus Deluxe Hotel’de, 9-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Hush ile Zirveye Doğru etkinliği, zengin anılarla dolu, işbirliği odaklı unutulmaz bir deneyimdi.

hush-sensiz-olmaz-etkinlik-kibris

29 Mayıs – 1 Haziran Kıbrıs ‘Hush ...

Türkçe

29 Mayıs – 1 Haziran Tarihleri Arasında Kıbrıs Concorde Luxury Resort Otelde gerçekleştirdiğimiz ‘’ Hush Sensiz Olmaz ‘’ etkinliğimiz.

8-11 Mayıs Kıbrıs Mayday Lansmanı

Türkçe

8-11 Mayıs tarihleri arasında Kıbrıs’ta gerçekleştirdiğimiz Mayday Lansmanımıza 300 değerli iş ortağımızla birlikte olmanın sevinçli gururu içindeyiz.

17-20 Ekim Kıbrıs Birleştiren Marka HUSH...

Türkçe

17-20 Ekim tarihleri arasında Kıbrıs’ta gerçekleştirdiğimiz Birleştiren Marka Hush etkinliğimizde Prof. Dr. Özgür Demirtaş ve Mehmet Auf gibi kıymetli isimleri sahnemizde ağırladık.

Hairist Yılın Kuaförü Yarışması

Hush, Hairist Yılın Kuaförü Yarışmasının...

Türkçe
Hairist tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen ‘Yılın Kuaförü Yarışması’ Hush Professional ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Bu yıl 10.su düzenlenecek olan yarışmanın sponsorluk duyurusu, 8 Şubat 2021 tarihinde, Hairist Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel tarafından sosyal medya platformlarından canlı olarak yapılan yayınla açıklandı. Erkan Güzel ‘9 yıldır devam eden Yılın Kuaförü yarışmasıyla sektöre katkı sağlamanın heyecanı...
3

Hazır Mısın? Bu açma-boyama işlemine aşı...

Türkçe

Hairist tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen ‘Yılın Kuaförü Yarışması’ Hush Professional ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

blog sayfasi gorselleri-02

Kuaförler Koruncukları Destekliyor!

Türkçe
16 Kasım 2020’de ‘Salonum Benim Sahnem’ sloganıyla dijital ortamda gerçekleşen, Hairist ve Estetica dergisi tarafından düzenlenen etkinlik, Türkiye’nin dört bir tarafından katılım sağlayan, 30 farklı salonun birbirinden güzel tasarımlarıyla renkli bir şölene dönüştü. Sistem Kozmetik olarak pandemi döneminde kuaförlerin bir araya gelme, sanatlarını paylaşma, ilham alma ve ilham verme özlemini gideren organizasyonu destekleyen firmalardan biri...
blog sayfasi gorselleri-01

Sistem Kozmetik Eylül Bayi Toplantısı

Türkçe
Sistem Kozmetik ailesi Türkiye’nin dört bir yanında markalarını temsil eden bayileri ile buluştu. 2020 yılının sektöre getirdiği değişimlerin değerlendirildiği ve 2021 yılı planlamalarının yapıldığı bayi toplantımıza katılan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.
blog sayfasi gorselleri-03

Hush Academy Eğitimleri Devam Ediyor!

Türkçe
2020 yılında hayata geçirilen ve sektöre kalifiye eleman yetiştirme konusunda hissettiğimiz sorumluluğumuzu yansıttığımız Hush Academy bünyesinde eğitimlerimiz, pandemi kuralları çerçevesinde devam ediyor. Renklendirme Eğitimlerinin yanında Pivot Point Eğitimlerinin de yer verileceği eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için satış temsilcinizle görüşmeyi unutmayın!  
blog sayfasi gorselleri-04

Pivot Point ve Hush Academy Bir Oldu!

Türkçe
Kuaför iş ortaklarımızın gücüne güç katmak için yeniden şekilleniyor, birleşerek büyüyoruz!