TARİHÇEMİZ

TARİHÇEMİZ

2007 yılında, profesyonel saç ve saç ürünleri konusundaki tecrübesini, sektöre etik kurallar dahilinde ve sistemli bir şekilde hizmet ederek yansıtmak isteyen Sinan Kara tarafından kurulan Sistem Kozmetik, 2010 yılında Sinan Aydın’ın; 2013 yılında ise Hasan Aydın’ın şirket bünyesine dahil olmasıyla emin adımlarla sektördeki saygın yerini kazanmıştır.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğüne 2012 yılında Paul Mitchell ile başlayan Sistem Kozmetik, 2016 yılında kendi öz sermayesiyle tecrübesini birleştirerek, kendi markasını yaratmak üzere çalışmalara başlamıştır.

Operasyon Merkezi

Kendi markamız olan Hush’ın dolum ve ambalajlamasının yapıldığı üretim alanı ve tüm markalarımızın sevkiyatlarının organize edildiği depo alanı

Hush Academy

Kuaför iş ortaklarımıza kendilerini ve işletmelerini geliştirebilecekleri eğitimler verilen, son teknoloji sunum ve kuaförlük ekipmanlarıyla donatılmış eğitim merkezimiz. Hush Academy ile kuaför sektörüne kaliteli ve kalifiye eleman yetiştirme misyonu da üstlenilmiştir.

Atölye

Ürünlerimizin ahşap ve demir tüm malzeme ve stantlarının üretildiği atölyemiz.

TÜRKİYE’DE DOĞAN ULUSLARARASI PROFESYONEL SAÇ KOZMETİĞİ MARKASI

Türkiye’de Doğan Uluslararası Profesyonel Saç Kozmetiği Markası misyonu ile dünyada yer edilmesi hedeflenen HUSH markası, 2018 yılında ilk ürününü kuaför dostlarına sunmuştur. Hush Tangle Free ürünü piyasa sürüldüğü yıl, büyük bir başarı yakalayarak iki katı büyüme gerçekleştiren şirkete ‘Yılın Ürünü’ ödülünü de getirmiştir. Markayı HUSH The Passion ve HUSH TruBlonde serileri takip etmiştir.

1 MİLYON MUTLU MÜŞTERİ

Geldiği noktada 500 profesyonel ürünü; Türkiye genelinde 16 distribütörü ve 5000’den fazla satış noktasıyla tüketicilerin beğenisine sunan firma, kurduğu satış ağıyla sektöründe lider olma yolunda ilerlemekte, 2020 yılı sonu itibariyle HUSH markasını 1 milyon tüketiciyle buluşturmayı hedeflemektedir.

2020 yılında sektördeki iş ortaklarının profesyonel ve kişisel gelişimine katkı sağlamak üzere HUSH ACADEMY kurulmuş, kuaför sektörüne kaliteli ve kalifiye eleman yetiştirme misyonu da üstlenilmiştir.

Her durumda güzel ve bakımlı görünmeyi seven kadınların ve onların en yakın arkadaşı olan kuaförlerin vazgeçilmez yol arkadaşı olmayı hedefleyen Sistem Kozmetik, istikrarlı büyümesini sürdürerek her yıl iş hacmini 2 kat arttırmayı hedeflemektedir.

5 MİLYON $ YATIRIM

2018 yılında üretim alanında da atılım yapan Sistem Kozmetik, 5 milyon $ yatırım yaptığı tesislerinde, kendi markasına ait ürünlerin dolum ve ambalajlamasını yapmakta, ürünlerinin %100 üretimini yapacağı tesisleri için yatırımlarına hızla devam etmektedir.