DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

İLHAMIMIZ: DOĞAYI KENTLERE TAŞIMAK

INSIGHT, bitkisel ekstrakt ve yağlar ile organik içerikleri sinerjik bir etki yaratacak şekilde laboratuvarlarımızda birleştirerek ortaya çıkardığımız bir seri. Doğayı tüm güzellikleri ile kentlere taşımak ise ilham kaynağımız!

TERCİHİMİZ: KESİN VE ETKİLİ SONUÇLAR

INSIGHT ürünleri, içerdiği saf, zengin aktif maddeler ve doğal koruyucu özler ile besleyicidir. Titizlikle seçilen hammaddeleri, geleneksel olmayan, yenilikçi formülasyonlarla birleştirerek saçları koruma altına alır, sağlıkla parlayan bir görünüme kavuşturur ve kusursuzca şekillendiririz.

MİSYONUMUZ: SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

INSIGHT olarak misyonumuz, hem çevresel hem de sosyal olarak sürdürülebilir olmak. Etkili, doğal içeriklere sahip profesyonel ürünleri, herkesin ulaşabileceği ekonomik fiyatlarla sunmak!

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Laboratuvarlarımızda her ürünü hassas bir ekolojik denge anlayışı ve sağlık bilinciyle formüle ederiz. İşte bu anlayışla ürünlerimizin formülasyonlarında sizin için seçtiğimiz ayrıcalıklar:

OZONLANMIŞ SU!

Su, formülasyonlarımızda kullandığımız ekstrakt ve aktif özleri taşıdığı için ürünlerimizin anahtar bileşenidir. Bu yüzden yıllardır ürünlerimizi ozonlanmış sudan üretiriz.

VEGAN SERTİFİKASI

Tüm INSIGHT ürünleri, tüm dünyada geçerli olan VEGAN OK sertifikasına sahiptir. Bu sertifikayı çevresel ve doğal yaşama duyduğumuz saygıyı göstermek için almayı tercih ettik.

FİTO VE ORGANİK ÖZLER

Formüllerimizin ana aktif maddeleri, organik sertifikalı tarımdan elde edilmektedir. Doğal yağları ve ekstraktları birbiriyle uyum içinde çalışacak şekilde birleştirir, saçları dipten uca besler ve daha yumuşak bir hale getiririz.

NİKEL İÇERMEZ

Tüm ürünlerimiz aşırı hassas cilde sahip olan tüketicilerimizi de koruma altına almak istediğimiz için düzenli olarak Nikel testine tabi tutulur.

YÜKSEK ORANDA DOĞALLIK

Formüllerimizin ortalama %96’sı doğal bileşenlerden oluşur.

ALERJEN OLMAYAN KOKU MADDELERİ

Ürünlerimizin en hassas saç ve saç derilerinde dahi olumsuz etki oluşturmaması için tüm esans ve koku maddelerimizi alerjik etki oluşturmayacak şekilde seçeriz.

INSIGHT ÜRÜNLERİ

INSIGHT ÜRÜNLERİ

SİSTEM AĞI

INSIGHT

marka
+
profesyonel ürün
kuaför iş ortağı
M
mutlu müşteri

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN.