Hassas saç açıcımız Hushmellow kadınların saç rengini değiştirme isteğini, yanma ve kaşınma olmadan çözmek için özel olarak formülize edildi.

Ksantan Gum ve Guar Gum

İçeriğinde bulunan ve saç derisini rahatlatan Ksantan Gum ve saç derisinde koruyucu bir film oluşturan Guar Gum sayesinde saç diplerini koruma altına alan hushmellow gül kokusuyla ekstra konfor sağlıyor.

Saçları 7 tona kadar açma ve istenmeyen sarı-turuncu tonları giderme gücü veren hushmellow, seçkin kuaför salonlarında yerini almaya başladı.

Ksantan Gum nedir?

Ksantan zamkı, insan vücudu için zararsız ve insan cildi üzerinde bakım etkisi olan kararlı kimyasal bileşenler içerir. Ksantan sakızı, cilt bakım ürünlerinin alkalinitesini (suyun asitleşmeye direnme kapasitesi)  ve cildin asitliğini nötralize edebilen ve cilt alerjilerini önleyebilen asitlik ve alkalinite açısından çok kararlıdır. Ksantan sakızı ciltte nemi yenileyebilir, nem kaybını ve cilt kırışıklıklarını önleyebilir.

Guar Gum nedir?

Guar gum, gıda ürünlerinde kıvam arttırıcı ve stabilize etmek amacıyla kullanılır. Sağlığa faydalı olduğu bilinmektedir: Sindirim, kan şekeri, kolesterol düzeyleri ve kilo kontrolü dahil olmak üzere faydalı olabileceğini araştırmalar göstermektedir.